(044) 537-48-45
0-800-50-30-15
Замовити зворотній виклик
Режим роботи: Пн-Пт 9:00-18.00, Сб вихiдний

Замовлення запчастин через веб-сайт цілодобове
Сервіс. 

Кожен вкладає в поняття сервісу свій сенс і звичайно це не йде далі визначення "надання послуги".  


Сервісний ремонт - це те, з чим в житті напевно стикався кожен, однак різниця лише в тому, що одні залишилися задоволені якістю, а інші можуть бути не задоволені тим, як їм презентували послугу і тим який результат. Результат нашої роботи Вас не тільки приємно здивує, але і назавжди переконає в тому, що ремонтувати техніку можна швидко і якісно. Наш сервісний центр надає послуги з організації гарантійного та післягарантійного обслуговування і ремонту різноманітної побутової техніки: від прасок і чайників до телевізорів і холодильників. 


«Вибір України» — Національна незалежна бізнес нагорода, мета якої є визначення кращих товарів та послуг у різних класифікаціях видів економічної діяльності та подальша їх популяризація на українському ринку. 
За підсумками роботи в 2014 і 2015 роках, ми стали лауреатами Національного Бізнес-рейтингу і отримали спеціальну нагороду - настінну медаль і Вірчу Грамоту «Лідер галузі - 2014» і «Лідер галузі --2015» в Торгово-промисловій палаті України. Ці нагороди демонструють результат нашої наполегливої праці за звітний період і піднімають для нас все вище і вище планку якості обслуговування наших клієнтів.  

      
Ми знаємо, що означає справжній сервіс, тому кожен день ми працюємо над підвищенням якості надаваних послуг. Основою філософією нашої компанії є надання сервісних послуг бездоганної якості. Наша місія полягає в тому, щоб бути лідером з надання кваліфікованих ремонтних послуг у всій Україні.  

Клієнти цінують нас також тому, що ми будуємо свою роботу на принципі чесності. Довіривши свою техніку в руки професіоналів, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте допомогу, яка потрібна для відновлення працездатності вашої техніки. Основні наші цінності це: високий професіоналізм, чудові стандарти якості надаваних послуг, особиста відповідальність і максимально ефективні шляхи вирішення завдань, що стоять перед нашими клієнтами.  

Склад оригінальних запчастин і комплектуючих від виробників дозволяє нам максимально оперативно, у зручний для клієнта час замінити будь-який елемент в несправному пристрої.  

Дипломовані інженери, що працюють у сфері обслуговування техніки вже більше 19 років, будуть раді надати допомогу Вашій техніці.  

"Наш Сервіс" охоплює 117 сервісних центрів у всіх областях України, з яких 25 сервісних центрів працюють під брендом "Наш Сервіс". Всього існує 232 точки підрозділи сервісної логістики "Наш Сервіс" з найбільшим покриттям території України.

Сервісний центр не стоїть на місці, а йде в ногу з часом. З кожним днем ​​ми розширюємо перелік надаваних нами послуг. Прикладом цьому служить отримання нашою компанією статусу авторизованого сервісного центру більш ніж для 163 брендів, представлених на всій території України. 

Ви можете бути впевнені в тому, що наша компанія зробить все, щоб співпраця з нами була максимально комфортним і вигідним для Вас.